Apie projektą

Kelionės ir buvimas naujoje, dar nepažintoje aplinkoje – palankiausia terpė naujų įpročių ir mąstysenos būdų formavimui. Atsitraukę nuo kasdienės aplinkos, galime išsigryninti mums netarnaujančius elgesio modelius, kelti naujus tikslus ir sąmoningai tiesti kelią prasmingų pokyčių link.

Būtent šia idėja ir alsuoja Madeira Coach projektas. Jo tikslas – įkvėpti vidinius pokyčius gilesnį savęs pažinimą, tuo pačiu atveriant duris naujiems potyriams ir kelionių įspūdžiams egzotiškoje Madeiros saloje. Visa tai daroma per patyrimines stovyklas, kuriose įvairūs kursai bei asmeninės konsultacijos derinamos su pažintinėmis bei pramoginėmis išvykomis į įvairias salos vietas.

Po Madeira Coach stogu susitinka geriausi savo srities specialistai: asmeniniai treneriai, verslo strategijos ir transformacijos konsultantai, mentoriai, verslo lyderiai, profesionalūs kelionių gidai ir pramogų organizatoriai. Jų dėka kiekvienam, susidomėjusiam dalyvavimu mūsų stovyklose, galime pasiūlyti unikalią patirtį. Mūsų organizuojamų stovyklų tikslas – kiekvienam dalyviui suteikti ne tik nepamirštamus kelionių įspūdžius, bet ir tvirtus pagrindus tobulėjimui asmeniniame gyvenime bei profesinėje veikloje.

Jaučiatės užstrigę, tačiau judėti pirmyn trukdo abejonės ir motyvacijos trūkumas? Padovanokite sau prasmingą pokytį amžino pavasario saloje, Madeiroje!