Komanda

Saulius Fomenko

Šiandien aš stoviu prieš jus kaip sėkmingas treneris, turintis unikalią metodiką, kuri padėjo daugybei žmonių atrasti savo misiją ir pasiekti savo tikslus. Mano klientai, kurių daugelis prisijungė prie manęs permainingoje kelionėje, t. y. Madeiros koučingo projekte, ir toliau įkvepia mane savo pažanga ir sėkme. Jų augimas skatina mano aistrą koučingui, ir aš esu pasiryžęs padėti dar daugiau žmonių atskleisti savo potencialą. Bet kaip aš čia atsidūriau? Mano kelionė buvo nuolatinis ieškojimas, augimas ir gilus troškimas padėti kitiems. Nuo vadovavimo Lietuvos "Metallica" fanų klubui iki kelionės po daugiau nei 40 šalių - kiekviena patirtis paliko neišdildomą pėdsaką mano gyvenime. Ikoniški objektai, tokie kaip Auksinių vartų tiltas, Stanfordo universitetas, Boa Vistos sala, Teidės ugnikalnis, Negyvoji ir Raudonoji jūros Izraelyje ir, žinoma, kerinti Madeiros sala - visi šie objektai buvo mano kelionės dalis. Žinių ir savęs tobulinimo troškimas paskatino mane lankyti daugybę kursų ir seminarų, kuriuose tobulinau savo įgūdžius ir gilinau žinias. Madeira Coach man nėra tik projektas. Tai mano patirties, mokymosi ir aistros padėti kitiems kulminacija. Tai dalijimasis transformuojančia kelionių, savęs tobulinimo ir savo misijos siekimo galia. Kviečiu ir jus tapti šios kelionės dalimi.

Mantas Skukauskas

Mums svarbu, kad turo programa vyktų sklandžiai, o į visus dalyvių klausimus ir kylančius nesklandumus būtų atsižvelgiama su rūpesčiu ir atsakomybe. Tuo pasirūpins Mantas - patikimas ir profesionalus turo vadovas, lydėsiantis dalyvius visos programos metu. Pasikaustęs dinamiška vadybinio darbo patirtimi logistikos ir pardavimų srityse, Mantas pasižymi ne tik puikiais organizaciniais įgūdžiais, bet ir gebėjimu megzti bei palaikyti turiningus, įtraukiančius pokalbius su labai skirtingais žmonėmis. Jis spinduliuoja altruistišku požiūriu į gyvenimą ir visada siekia užtikrinti, kad jo aplinkoje esantys žmonės jaustųsi išgirsti. Be to, Mantas yra įvaldęs net keturias kalbas (lietuvių, rusų, anglų ir ispanų), kurių dėka bendravimas su dalyviais, lektoriais bei vietiniais gidais bus sklandus ir malonus.

Hubertas Čelutka

Huberto filmavimo aistra prasidėjo televizijoje, dabar jis profesionalus videografas. Šia veikla užsiimantis jau daugiau nei 6-rius metus. Projektai kuriuose jis dirbo gerai žinomi visiems Lietuvoje: „LIETUVOS BALSAS“; "NEPATOGŪS KLAUSIMAI" - SU ROLANDU MACKEVIČIUMI; „TELIA PLAY" - MEDŽIOKLĖS SEZONAS; „MUZIKINIS ŠOU „PLAY SOUND“; „DOKUMENTINIS DONATO MONTVYDO FILMAS“; „BA.10. KONCERTO FILMAS“; ,,FC BASEBALL“ DOKUMENTINIS FILMAS“; „TECH TOP 2021 NACIONALINIAI TECHNIKOS APDOVANOJIMAI“ „TECH TOP" 2022 NACIONALINIAI TECHNIKOS APDOVANOJIMAI“ „AURUM 1006 KM POWERED BY HANKOOK LENKTYNĖS“; „UIM F2 WORLD CHAMPIONSHIP“ - VANDENS FORMULIŲ PASAULIO ČEMPIONATAS; „SVAJONIŲ DUETAI“ IR T.T. Taip pat gerai žinomi atikėjai: DONATAS MONTVYDAS, EGIDIJUS DRAGŪNAS - SEL, VAIDAS BAUMILA, SISTERS ON WIRE, 3D (R. ŠČIOGOLEVAITĖ, V. GENYTĖ, A. PILVELYTĖ), LEONARDAS POBEDONOSCEVAS, NIJOLE PAREIGYTE RUKAITIENĖ, ROLANDAS MACKEVIČIUS, IEVA MACKEVIČIENĖ, INETA STASIULYTĖ, ORESTAS IR DŽILDA VAIGAUSKAI, BEI DAUGELIS KITŲ.