Komanda

Saulius Fomenko

Visada artimiausia širdžiai buvo ta veikla, kuri leidžia keliauti, įgyvendinti naujas idėjas, tobulėti pačiam ir padėti tai daryti kitiems. Meilė muzikai ir vadovavimas Lietuvos „Metallica“ fanų klubui suteikė galimybę man aplankyti daugiau nei 40 skirtingų pasaulio valstybių. Neišdildomą įspūdį paliko San Francisko Aukso vartų tiltas, Stanfordo universitetas, Boa Vista sala, Teidės ugnikalnis, Negyvoji ir Raudonoji jūros Izraelyje ir žinoma Madeira. Greta troškimo pažinti kitus kraštus, kultūras atsirado noras dalintis savo žiniomis ir patirtimi su kitais. Taip gimė naujasis mano projektas „Madeira Coach“. 

Mantas Skukauskas

Mums svarbu, kad turo programa vyktų sklandžiai, o į visus dalyvių klausimus ir kylančius nesklandumus būtų atsižvelgiama su rūpesčiu ir atsakomybe. Tuo pasirūpins Mantas - patikimas ir profesionalus turo vadovas, lydėsiantis dalyvius visos programos metu. Pasikaustęs dinamiška vadybinio darbo patirtimi logistikos ir pardavimų srityse, Mantas pasižymi ne tik puikiais organizaciniais įgūdžiais, bet ir gebėjimu megzti bei palaikyti turiningus, įtraukiančius pokalbius su labai skirtingais žmonėmis. Jis spinduliuoja altruistišku požiūriu į gyvenimą ir visada siekia užtikrinti, kad jo aplinkoje esantys žmonės jaustųsi išgirsti. Be to, Mantas yra įvaldęs net keturias kalbas (lietuvių, rusų, anglų ir ispanų), kurių dėka bendravimas su dalyviais, lektoriais bei vietiniais gidais bus sklandus ir malonus.

Hubertas Čelutka

Huberto filmavimo aistra prasidėjo televizijoje, dabar jis profesionalus videografas. Šia veikla užsiimantis jau daugiau nei 6-rius metus. Projektai kuriuose jis dirbo gerai žinomi visiems Lietuvoje: „LIETUVOS BALSAS“; "NEPATOGŪS KLAUSIMAI" - SU ROLANDU MACKEVIČIUMI; „TELIA PLAY" - MEDŽIOKLĖS SEZONAS; „MUZIKINIS ŠOU „PLAY SOUND“; „DOKUMENTINIS DONATO MONTVYDO FILMAS“; „BA.10. KONCERTO FILMAS“; ,,FC BASEBALL“ DOKUMENTINIS FILMAS“; „TECH TOP 2021 NACIONALINIAI TECHNIKOS APDOVANOJIMAI“ „TECH TOP" 2022 NACIONALINIAI TECHNIKOS APDOVANOJIMAI“ „AURUM 1006 KM POWERED BY HANKOOK LENKTYNĖS“; „UIM F2 WORLD CHAMPIONSHIP“ - VANDENS FORMULIŲ PASAULIO ČEMPIONATAS; „SVAJONIŲ DUETAI“ IR T.T. Taip pat gerai žinomi atikėjai: DONATAS MONTVYDAS, EGIDIJUS DRAGŪNAS - SEL, VAIDAS BAUMILA, SISTERS ON WIRE, 3D (R. ŠČIOGOLEVAITĖ, V. GENYTĖ, A. PILVELYTĖ), LEONARDAS POBEDONOSCEVAS, NIJOLE PAREIGYTE RUKAITIENĖ, ROLANDAS MACKEVIČIUS, IEVA MACKEVIČIENĖ, INETA STASIULYTĖ, ORESTAS IR DŽILDA VAIGAUSKAI, BEI DAUGELIS KITŲ.