Mūsų lektoriai

Kiekvieno turo metu siekiame pasiūlyti dalyviams kokybiškus mokymus, vedamus profesionalių ir kompetetingų lektorių. Temų ir mokymo sričių įvairovę užtikriname bendradarbiaudami su skirtingų sričių žinovais: verslo lyderiais, verslo strategijos ir transformacijos konsultantais, mentoriais ir t.t.

Pasirinktoje išvykoje dalyvaujantis lektorius su dalyvių grupe dirba visomis turo dienomis. Mokymai vyksta kas antrą išvykos dieną, nuo ryto iki vakaro (su pietų pertrauka). Jų temos skelbiamos iš anksto ir programa kuriama taip, kad iš mokymų kiekvienas dalyvis išsineštų turtingą ir naudingiems pokyčiams įkvepiantį naujų žinių bagažą.

Saulius Fomenko (treneris)

Susipažinkite su patyrusiu gyvenimo treneriu, kurio misija – būti jūsų patikimu vedliu gilioje savęs pažinimo ir įgalinimo kelionėje.
Sauliaus kelias į gyvenimo trenerio profesiją buvo pažymėtas nepaliaujamu atsidavimu žinioms ir savęs tobulinimui. Dalyvaudamas daugybėje kursų ir seminarų, jis tobulino savo įgūdžius ir gilino žinias. Madeira Coach nėra tik Sauliaus projektas – tai jo patirties, plataus masto mokymosi ir degančio noro padėti kitiems siekti teigiamų pokyčių kulminacija.
Jis specializuojasi gyvenimo koučingo srityje, pagrįstoje struktūruotu procesu. Naudojami galingi metodai, pavyzdžiui, minčių žemėlapiai, padedantys klientams įsivaizduoti ir veiksmingai organizuoti savo mintis. Naudodamasis šiuo transformuojančiu procesu padeda išgryninti asmeninio augimo kelią. Kelionė tęsiasi, kai sukuriama svajonių lentelė, kurioje nurodomi įvairių gyvenimo dimensijų, pavyzdžiui, karjeros, šeimos ir dvasingumo, siekiai. Kartu su klientais nustato šių tikslų prioritetus vienerių metų, penkerių metų ir viso gyvenimo laikotarpiui.
Siekdamas užtikrinti klientų sėkmę, Saulius sklandžiai integruoja subalansuotų rodiklių sistemos metodiką – strateginę sistemą, kurią renkasi garsūs pasaulio lyderiai. Taikant šį metodą nustatomi konkretūs tikslai ir užduotys, veiksmai suderinami su norimais rezultatais.
Saulius kviečia Jus leistis į transformuojančią kelionę, kurioje jis padės atskleisti Jūsų vidinį potencialą ir žingsnis po žingsnio ves Jus keliu į užsibrėžtus tikslus.

Tomas Girdzijauskas (lektorius)

Remdamasis beveik tris dešimtmečius trunkančia lektoriavimo patirtimi, Tomas konsultuoja organizacijų vadovus bei privačius asmenis krizių valdymo ir sprendimo temomis. Savo žinių pamatą jis suformavo tiek per asmenines patirtis, tiek per dinamišką akademinę kelionę, nusitiesusią nuo Lietuvos iki Izraelio. Iš viso pravedęs jau daugiau nei 700 įvairaus formato mokymų, Tomas sudėtingas žinias geba perteikti lengvai, interaktyviai ir suprantamai. Be to, viso gyvenimo studijų (angl. life long education) principo laikymasis jam padeda ilgametes žinias taikyti moderniuose scenarijuose, taip išlaikant jų aktualumą šiandienos kontekste. Tomo išmintis ir gebėjimas perduoti žinias jo mokymų dalyviams žada ne tik unikalią patirtį, bet ir taiklius praktinius patarimus, kuriuos asmeninių problemų sprendime galima taikyti iš karto.

Naudodami „Turnaround management“ ir kitus principus, mokytojai veda mokymus apie:

Vadybą

Išmintį

Supratimą

Komunikaciją

Pinigus

Ugdymą

Santykius

Emocijas

Sveikatą

Buitį

Ugdymą

Santykius

Emocijas

Sveikatą

Buitį

Emocijas

Ugdymą

Sveikatą

Buitį

Santykius

Žvelgdami į šias temas su šiuolaikinėje visuomenėje aktualiais klausimais, mokytojai informaciją pateikia per praktinę prizmę ir suteikia mokymų dalyviams įrankius naujų žinių taikymui asmeniniame gyvenime bei santykiuose su kitais.